درباره‌ی مای‌گاج

به کتاب‌ها زندگی دوباره بدهیم

مای گاج بستری را فراهم نموده تا دانش آموزان ، دانشجویان و عموم مردم بتوانند کلیه کتابهایی را که استفاده نموده و امروز دیگر به آن نیازی ندارند، عکس بگیرند ، قیمت گذاری نمایند ، در مای گاج آگهی نمایند و بصورت مستقیم بعنوان فروشنده کتابهای مورد نظر را بفروشند ، از طرفی هم میتوانند کتابهایی را که نیازدارند در مای گاج جستجو نمایند و با فروشنده مستقیم در ارتباط باشند و کتاب مورد نظر خودرا تهیه نمایند.

همچنین می توان از طریق مای گاج کتاب ها را با یکدیگر تبادل کرد ، به عبارت دیگر ممکن است کتابی که مورد نیاز شما می باشد را با کتابی که به آن نیازی نیست تبادل نموده و هیچگونه وجهی پرداخت نگردد.

خدمت دیگر مای گاج فراهم نمودن بستری برای هدیه کتاب می باشد. ممکن است کتابی را که نیاز نداریم بعنوان هدیه در مای گاج ثبت نموده و بصورت کاملا رایگان نیاز شخصی دیگر را برطرف نماییم.

مای گاج در تمام این فرایندها هیچگونه ذی نفع مالی نمی باشد و تنها هدف آن دسترسی دانش آموزان به کتاب های ارزان قیمت می باشد .

انتشارات بین المللی گاج نیز در همین راستا کتاب های نقص چاپ خود را پس از اصلاح و ترمیم با قیمت ناچیزی در مای گاج بصورت آنلاین بفروش میرساند و با همکاری پست در کمترین زمان و با کمترین هزینه سبد خرید را ارسال می نماید تا سهم کوچکی در این سامانه داشته باشد.

مای گاج محل خرید ، فروش ، مبادله و هدیه کتاب می باشد و به زودی نوشت افزار ، تبلت ، لپ تاپ و ... نیز به آن اضافه خواهد شد